To bude teplom...

Autor: Diana Turčanová | 17.7.2012 o 13:47 | (upravené 17.7.2012 o 13:55) Karma článku: 3,46 | Prečítané:  769x

Sedím v bare. Sama. Už sa unavili. Všetci. Z tepla. Myslím. Strik mi pripomína Slovensko. Ako to je? Mieša sa aj biele s colou?

Boháč nemá čas. Vkuse Argentína, Nemecko, Brazília. Že pracovne. Chudák. Ho to nebaví. A mňa to baví? Niekedy áno, niekedy nie. Treba mať vo veciach jasno. Musíme sa porozprávať!

 A ten kvetináč čo tu? V strede ulice. Hádka. Znovu. Žena na ulici. Chlap v okne. „Zavolám políciu!" Však si volaj. Nepomôže nič. Možno bič? Oni dvaja. A ten chudák kvet. Adoptovala som ho. Nenechám ho tam umrieť.

 Náhradník odišiel. Dovolenka. 2 týždne. Škoda. Mohla byť sranda. „I need rest!" povedal. Však si len náhradník. Alebo ako to je? No dobre. Oddýchni si. Ale vráť sa! Pán záhadný.

 Bitka! Squat! Čo kričí? 100€? Za kokaín. Len nech nechodí polícia. Budú lietať broky. Ako minule. A možno nie. Možno si dajú všetci spolu. Ako minule. Tu sa teda dejú veci! Ti poviem! Nabudúce.

 2 hodiny. Už plače 2 hodiny. Prihovorím sa? Ževraj ju nechal. Teda nie. Jasné TE LO PROMETO HASTA QUE TE LA METO! (Sľubujem, až kým ti ho tam nestrčím!) Vulgárne. Pravdivé. Napísala som to na zrkadlo. Veľkým! Vidím to každý deň. Možno by som nemala.

 Zvyšujú DPH. Teda IVA. Koncom mesiaca. Zvýšime ceny? Veď mám bar. Mňa sa to týka. Teba tiež? Zaujímavé. Že drahšie rožky. Tu rožky neexistujú! Drahšie maslo. Maslo nejem! Do riti! Niečo jesť musíš!

Tak čo? Miluješ, nemiluješ? Telenovela. Pár. On je šéfom. Bez času. Ona je smutná. Bez dotyku. On ju miluje. Ona jeho tiež. Je smutná.Príde On2. Kamarát. Možno aj menej. Ona počúva. On2 tára. Ona tára. On2 sa smeje. On2 neprejavuje záujem. Záujem o fyzický kontakt. Ona na to už aj pomyslela. On2 božtek na líčko. Ona tiež. Domov. Spať.Ona smutná. On ide preč. Na víkend. Ona znechutená. Dala mu to najavo. On smutný. Musia sa porozprávať! Ak bude mať čas!

 Vyhodili ťa? Niekomu si nesadla. Si šikovnejšia. Báli sa. Radšej potopiť! Ako byť potopený!

 To bude tým teplom, tá únava!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Účtenky frustrujú podnikateľov, no Babišovi lákajú voličov

Sociálni demokrati o registračných pokladniciach hovoria dve desaťročia. Tému aj tak pustili hnutiu ANO.

ŠPORT

Sagan na MS: má dva tituly, ale raz ho zradil žalúdok

Sagana čakajú ôsme majstrovstvá sveta.


Už ste čítali?